MÖBLER / Byråar, sekretärer / Chiffonjé 5346383
nr 534 6383
Chiffonjé
Empirestil, intarsia, längd: 118, djup: 50, höjd: 128 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 4 augusti 2008
kl 17:56:11
550 kr
800 kr
1.000 kr
1.600 kr